Зроби свій бізнес яскравішим. ДОДАЙ РЕКЛАМУ!!!

 

Про фірму

Контакти

Каталог послуг

Клієнти

Галерея

Каталог послуг

Ворота

Ворота відкатні – чудовий варіант для приватного будинку або підприємства. У них безліч переваг, вони сучасні і дуже надійні. Тому, багато хто абсолютно не знайомий з пристроєм відкатних воріт . Тому спочатку, ми постараємося роз'яснити принцип роботи і основні складові відкатних воріт. Принцип відкатних воріт такий, що повний розмір воріт має бути на 50% більше ширини воріт. Тому, при виборі такого типу воріт, ви повинні передбачити місце для відкату. Тобто, якщо ваш отвір 4 метри, то загальна довжина воріт і місце для відкоту має бути близько 6 метрів. У цьому і полягає основний недолік і обмеження відкатних воріт – якщо у вас не вистачає місця для відкату, потрібно розглянути інший варіант воріт. Який же принцип роботи відкатних воріт: ворота абсолютно не торкаються проїжджої частини, а тримаються на 2-х роликових каретках (опорах) встановлених на закладній (швелері). При цьому від падіння, ворота утримують верхні ролики. А для того, щоб розвантажити роликові каретки в повністю закритому положенні в направляючу рейку встановлюється кінцевий ролик – він заїжджає на нижній уловлювач. Верхній уловлювач утримує ворота для надійнішої фіксації. Полотно воріт та його зовнішній вигляд говорить про смак господарів. Проте однією з основних вимог до полотна воріт є його міцність і жорсткість на вигин, воно має протистояти вітровим і ваговим навантаженням. Саме з такими надійними матеріалами ми і працюємо. Дизайн воріт визначає обшивка. Тут все залежить від бажання, смаку та фантазії замовника. Вона може бути виконана із металопрофілю (одностороннього або двостороннього), популярними є і ворота з кованого полотна. Якщо ж замовник не бажає, щоб через ворота проглядався двір, можна запропонувати комбінований варіант, коли полотно воріт зашито металопрофілем або напівпрозорим матеріалом, а зовні прикрашене кованим візерунком. Популярним варіантом є профнастил – він міцний, добре захищений від корозії, має різне забарвлення і колір воріт може відповідати забарвленню даху .

Двохстулкові ворота — традиційний і найбільш розповсюджений тип вїздних воріт. Являють собою класику «воротного» жанру. Вони легко встановлюються і прості в обслуговуванні. Відкриваються стулками назовні або всередину. В порівнянні з іншими типами воріт найбільш економні та довговічні. Конструктивно виконуються у вигляді двох або однієї несучих рам (стулок), облицьованих полотном. Полотно стулкових воріт може являти собою все що завгодно: кована решітка, металічниий гофрований лист, «сендвіч»-панель і т. ін.

Пропонуємо гаражні секційні ворота , сучасний дизайн яких підкреслить стиль та індивідуальність вашого дому, а високоякісні європейські панелі збережуть тепло і забезпечать комфорт. Якщо ви вирішуєте купити секційні ворота для гаража в Україні, подумайте: ручний чи електромеханічний тип вам буде більш зручним. Огорожа з приводом - це можливість зекономити свій час і зусилля. Тоді як ручна конструкція - це економія грошей. Якщо ви віддали перевагу приводу, у вас буде можливість вибрати стаціонарне управління (на стіні будинку, наприклад), або дистанційне. Друга пропозиція більш зручна, але знову ж таки, більш вартісна.